Latarka LED HD Pro 1.39

Latarka LED HD Pro to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Latarka LED HD Pro wprowadzono na rynek przez smallte.ch

Liczba pobrań: 2184
Cena/licencja: 6,62 zł
Producent/dystrybutor
smallte.ch
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Latarka LED HD Pro to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Latarka LED HD Pro zostało stworzone przez firmę smallte.ch.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.39. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić IP Cam Viewer Pro oraz VPlayer Unlocker.

Ocena:
Twoja ocena: