Lenovo Nvidia Display Driver 304.73 for Windows 8 Beta

Lenovo Nvidia Display Driver 304.73 for Windows 8 Beta to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki NVIDIA.

Liczba pobrań: 551
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo Nvidia Display Driver 304.73 for Windows 8 Beta jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Oprócz Lenovo Nvidia Display Driver 304.73 for Windows 8 Beta, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Chipset Driver 9.3.0.10 lub Toshiba Satellite L555D Bluetooth Monitor 4.04 for Windows 7. Lenovo Nvidia Display Driver 304.73 for Windows 8 Beta to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: