Lenovo ThinkCentre A30 TSST TS-492C Firmware IB02 for XP/Vista

Lenovo ThinkCentre A30 TSST TS-492C Firmware IB02 for XP/Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki TSST.

Liczba pobrań: 280
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
TSST
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre A30 TSST TS-492C Firmware IB02 for XP/Vista to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy TSST.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Lenovo ThinkCentre A30 TSST TS-492C Firmware IB02 for XP/Vista, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Logitech Harmony Remote Software lub MSI Z77MA-G45 Intel Chipset Driver 9.3.0.1019. Lenovo ThinkCentre A30 TSST TS-492C Firmware IB02 for XP/Vista to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: