Lenovo ThinkCentre A57 Marvell LAN Driver 10.69.2.3 for XP/Vista

Lenovo ThinkCentre A57 Marvell LAN Driver 10.69.2.3 for XP/Vista są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Marvell.

Liczba pobrań: 732
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Marvell
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre A57 Marvell LAN Driver 10.69.2.3 for XP/Vista to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Marvell.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Lenovo ThinkCentre A57 Marvell LAN Driver 10.69.2.3 for XP/Vista, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ColorPlus PDF Printer Driver lub HP G5050 CTO Notebook Conexant Modem Driver 7.61.00.00 A for XP/. Programiści Marvell zadbali, by Lenovo ThinkCentre A57 Marvell LAN Driver 10.69.2.3 for XP/Vista były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: