Lenovo ThinkCentre A61 ATI Radeon Display Driver 8.633.0.0 for W

Lenovo ThinkCentre A61 ATI Radeon Display Driver 8.633.0.0 for W jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ATI.

Liczba pobrań: 350
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ATI
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre A61 ATI Radeon Display Driver 8.633.0.0 for W jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ATI.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Extensa 5230E Notebook Conexant Modem Driver 7.62.0.0 for X i Lenovo ThinkCentre A61 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge. Lenovo ThinkCentre A61 ATI Radeon Display Driver 8.633.0.0 for W to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: