Lenovo ThinkCentre Edge 92z Intel Jackson Peak Bluetooth Driver

Lenovo ThinkCentre Edge 92z Intel Jackson Peak Bluetooth Driver są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Liczba pobrań: 349
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre Edge 92z Intel Jackson Peak Bluetooth Driver jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkCentre Edge 92z Intel Jackson Peak Bluetooth Driver to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP HDX X18-1099UX Premium Notebook Intel PRO/WLAN Driver 13.0.0., czy MSI CX61 0ND Notebook Elantech Multi Touchpad Driver 8.0.5.7. Lenovo ThinkCentre Edge 92z Intel Jackson Peak Bluetooth Driver poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Lenovo ThinkCentre Edge 92z Intel Jackson Peak Bluetooth Driver