Lenovo ThinkCentre M52 Think/Travel USB Keyboard with UltraNav D

Lenovo ThinkCentre M52 Think/Travel USB Keyboard with UltraNav D jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma OTHERS.

Liczba pobrań: 254
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
OTHERS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M52 Think/Travel USB Keyboard with UltraNav D to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma OTHERS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Lenovo ThinkCentre M52 Think/Travel USB Keyboard with UltraNav D, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ECS 945GCD-M (V1.0) Intel Display Driver 15.12.75.1825 for Windo lub MSI GT60 0NC Notebook LED Manager Utility 1.0.1112.1901. Lenovo ThinkCentre M52 Think/Travel USB Keyboard with UltraNav D poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: