Lenovo ThinkCentre M55 ScrollPoint Mouse Driver 5.18 for Vista

Lenovo ThinkCentre M55 ScrollPoint Mouse Driver 5.18 for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 349
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M55 ScrollPoint Mouse Driver 5.18 for Vista to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Lenovo ThinkCentre M55 ScrollPoint Mouse Driver 5.18 for Vista, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite P300D O2Micro Flash Media Driver 3.19.1 for Vi lub Toshiba Satellite Pro A300D Conexant Modem Driver 7.70.00.00 for. Aplikacja Lenovo ThinkCentre M55 ScrollPoint Mouse Driver 5.18 for Vista może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: