Lenovo ThinkCentre M57e Hotkey Driver for USB Keyboard with Fing

Lenovo ThinkCentre M57e Hotkey Driver for USB Keyboard with Fing to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Liczba pobrań: 485
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M57e Hotkey Driver for USB Keyboard with Fing są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre M57e Hotkey Driver for USB Keyboard with Fing, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkCentre M55p Flash BIOS Non-AMT (Diskette Version) 2J czy Lenovo ThinkCentre M55e ATI Radeon Display Driver 8.362.5-070405. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkCentre M57e Hotkey Driver for USB Keyboard with Fing były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: