Lenovo ThinkCentre M57e ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.21 fo

Lenovo ThinkCentre M57e ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.21 fo to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 563
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M57e ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.21 fo jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre M57e ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.21 fo, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkStation M52e Lite-On SOHC-4836V Firmware SUK5 for XP czy Asus ET2400AG Bupdater Utility 1.12. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkCentre M57e ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.21 fo były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: