Lenovo ThinkCentre M81 Intel Management Engine Firmware Update T

Lenovo ThinkCentre M81 Intel Management Engine Firmware Update T to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 372
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M81 Intel Management Engine Firmware Update T są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkCentre M81 Intel Management Engine Firmware Update T, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów DriverMax czy Toshiba Satellite L350 Chicony Webcam Driver 1.7.231.1126L for V. Aplikacja Lenovo ThinkCentre M81 Intel Management Engine Firmware Update T może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: