Lenovo Thinkpad Edge E530 TrueSuite Fingerprint Reader Software

Lenovo Thinkpad Edge E530 TrueSuite Fingerprint Reader Software to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Liczba pobrań: 371
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: truesuite_w8_64.exe

[inne wersje programu Lenovo Thinkpad Edge E530 TrueSuite Fingerprint Reader Software ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo Thinkpad Edge E530 TrueSuite Fingerprint Reader Software to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Lenovo Thinkpad Edge E530 TrueSuite Fingerprint Reader Software , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte P2542G Intel Graphics Driver 9.17.10.2932 for Windows 7 lub Albatron PM945GC-478 BIOS 1.00. Aplikacja Lenovo Thinkpad Edge E530 TrueSuite Fingerprint Reader Software może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: