Lenovo ThinkPad R50 Monitor INF File Tool 2.00

Lenovo ThinkPad R50 Monitor INF File Tool 2.00 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Liczba pobrań: 361
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad R50 Monitor INF File Tool 2.00 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Lenovo ThinkPad R50 Monitor INF File Tool 2.00, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony Vaio VPCZ11LHX/X Intel MEI Driver 6.0.0.1179 for Windows 7 lub Sony Vaio VPCZ1190X Firmware Extension Parser Device Driver 8.0.. Aplikacja Lenovo ThinkPad R50 Monitor INF File Tool 2.00 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: