LG NVIDIA Display Driver 275.78 for Windows 7 x32

LG NVIDIA Display Driver 275.78 for Windows 7 x32 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki NVIDIA.

Liczba pobrań: 428
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

LG NVIDIA Display Driver 275.78 for Windows 7 x32 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma NVIDIA.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz LG NVIDIA Display Driver 275.78 for Windows 7 x32, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ColorPlus PDF Printer Driver czy ColorPlus PDF Printer Driver. LG NVIDIA Display Driver 275.78 for Windows 7 x32 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: