Virtual Universe 0.49 Beta

Program ten to połączenie strony WWW, wirtualnej kawiarenki i komunikatora internetowego z realistycznym, trójwymiarowym światem. Każdy użytkownik może stworzyć swoją własną krainę, w której spotykać się i rozmawiać można z innymi użytkownikami, oczywiście reprezentowanymi w postaci trójwymiarowych 'avatarów'.

Liczba pobrań: 97
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
3DChat.org
Rozmiar: 3.57 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program ten to połączenie strony WWW, wirtualnej kawiarenki i komunikatora internetowego z realistycznym, trójwymiarowym światem. Możemy tworzyć krainy "tematyczne", wyglądem i organizacją dostosowane do naszych upodobań, z ulicami, placami, różnego rodzaju budynkami, drzewami, itp. W krainach tych spotykać się i rozmawiać możemy z innymi użytkownikami, oczywiście reprezentowanymi w postaci trójwymiarowych 'avatarów'. Jak twierdzą autorzy, możemy robić dokładnie wszystko to, co w realnym świecie. Jedynym ograniczeniem mogą być "finanse lub nasze fizyczne możliwości".

Program wymaga do swojego działania pakietu Java w wersji 1.4.2_03 oraz Java 3D w wersji 1.3.1. W pliku instalacyjnym znajduje się program wraz ze środowiskiem Java 3D 1.3.1.

Ocena:
Twoja ocena: