Lufthansa Magazine 4.4

Lufthansa Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. Lufthansa Magazine powstało w studiu firmy Deutsche Lufthansa AG.

Liczba pobrań: 1259
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Deutsche Lufthansa AG
Rozmiar: 17 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lufthansa Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. Lufthansa Magazine zostało stworzone przez firmę Deutsche Lufthansa AG.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 4.4 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Esquire Magazine oraz Popular Science+.

Ocena:
Twoja ocena: