Luxe Interiors + Design Magazine 4.3

Luxe Interiors + Design Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Luxe Interiors + Design Magazine odpowiedzialna jest firma Sandow.

Liczba pobrań: 562
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Sandow
Rozmiar: 21 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Luxe Interiors + Design Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Luxe Interiors + Design Magazine powstało w studiu firmy Sandow.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 4.3.. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Astronomy Magazine oraz 3D World: CG tutorials and tips for animation, VFX and games art.

Ocena:
Twoja ocena: