Bryce 5.5

Program do tworzenia grafiki trójwymiarowej, pozwalający na przygotowywanie niemal fotorealistycznych krajobrazów. Dzięki prostemu interfejsowi uzytkownika z tego narzędzia mogą korzystać nawet początkujący graficy, choć nie umniejsza to rzecz jasna funkcjonalności aplikacji. Bryce potrafi korzystać z z bibliotek DAZ 3D, dzięki czemu można importować gotowe elemetny, takie jak Wielki Kanion.

Liczba pobrań: 648
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
DAZ Productions
Rozmiar: 141.4 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do tworzenia grafiki trójwymiarowej, pozwalający na przygotowywanie niemal fotorealistycznych krajobrazów. Dzięki prostemu interfejsowi uzytkownika z tego narzędzia mogą korzystać nawet początkujący graficy, choć nie umniejsza to rzecz jasna funkcjonalności aplikacji. Bryce potrafi korzystać z z bibliotek DAZ 3D, dzięki czemu można importować gotowe elemetny, takie jak Wielki Kanion. Warto zwrócić uwagę na opcję Light Lab pozwalającą na precyzyjne sterowanie światłem (np. symulacja zachodu słońca czy księżycowej nocy).

Warto wspomnieć, że pojawiła się wersja 6 (płatna), w której do widoku krajobrazu można dodwać animowane elemetny wzbogacające prezentację, np. motyla, a sam krajobraz można dowolnie zmieniać i edytować dzięki zestawom pędzli.

Ocena:
Twoja ocena: