1Password 3.5.3 (Mac)

Użyteczna aplikacja dla posiadaczy komputerów z systemem Mac OS X, do której zadań należy bezpieczne przechowywanie i zarządzanie hasłami użytkownika do serwisów Internetowych. Dodatkowo aplikacja umożliwia automatyczne logowanie do odwiedzonych wcześniej witryn.

Liczba pobrań: 205
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Agile Web Solutions
Rozmiar: 20.57 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

1Password - użyteczna aplikacja dla posiadaczy komputerów z systemem Mac OS X, do której zadań należy bezpieczne przechowywanie i zarządzanie hasłami użytkownika do serwisów internetowych. Dodatkowo aplikacja umożliwia automatyczne logowanie do odwiedzonych wcześniej witryn. Program współpracuje z przeglądarką Safari, gdzie możemy modyfikować wcześniej zapisane hasła, dodawać nowe i zmieniać ustawienia programu.

Przyjazny interfejs pozwala przypisać hasła do różnych kategorii (każda ma inny kolor ułatwiający identyfikację), co sprawia, że nawet najbardziej oporni użytkownicy mogą bez kłopotu korzystać z narzędzia. Dodatkowo aplikacja wyposażona jest w wyszukiwarkę, synchronizacje z iPadem i iPhonem, tagi dla lepszej organizacji haseł oraz nowy system zapamiętywania haseł nie tylko ze stron internetowych a także z programów takich jak: Mail, AirPort ruters, aplikacji FTP czy iTunes Store.

UWAGI

Wersja 30-dniowa

Ocena:
Twoja ocena: