MacWorld magasin 2.7.1

MacWorld magasin to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Za stworzenie MacWorld magasin odpowiedzialna jest firma IDG.

Liczba pobrań: 725
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
IDG
Rozmiar: 13 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MacWorld magasin to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. MacWorld magasin może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników IDG

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.7.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Z naszej bazy polecamy także GQ Style UK oraz Company Magazine UK.

Ocena:
Twoja ocena: