Magazyn Voyage 1.3.12

Magazyn Voyage to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Nawigacja GPS. Magazyn Voyage zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Marquard Media Polska.

Liczba pobrań: 1112
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Marquard Media Polska
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Magazyn Voyage to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. Magazyn Voyage może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Marquard Media Polska

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.3.12. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Książki. Magazyn do czytania oraz AŚ 4x4.

Ocena:
Twoja ocena: