Major Mayhem 1.0.1

Major Mayhem to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Major Mayhem powstało w studiu firmy [adult swim] games.

Liczba pobrań: 896
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
[adult swim] games
Rozmiar: 26 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Major Mayhem to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Major Mayhem zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio [adult swim] games.

Gra wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone Androida w wersji 1.0.1. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych gier i aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl. Dla systemu Android stworzono tysiące gier. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Mobile Andrio (Free) oraz GT Racing: Motor Academy Free+.

Ocena:
Twoja ocena: