MASS EFFECT™ INFILTRATOR 1.0.39

MASS EFFECT™ INFILTRATOR to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. MASS EFFECT™ INFILTRATOR wprowadzono na rynek przez Electronic Arts Nederland BV

Liczba pobrań: 655
Cena/licencja: 27,44 zł
Producent/dystrybutor
Electronic Arts Nederland BV
Rozmiar: 16 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MASS EFFECT™ INFILTRATOR to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zręcznościowe MASS EFFECT™ INFILTRATOR zostało stworzone przez firmę Electronic Arts Nederland BV.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 1.0.39. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Moon+ Reader Pro oraz Cut the Rope: Experiments.

Ocena:
Twoja ocena: