Maze of Turtenhuma 1.0

Maze of Turtenhuma to gra logiczna, w której naszym zadaniem jest znalezienie wyjścia z labiryntu. Nie będzie to jednak proste, bowiem naszpikowany jest on licznymi pułapkami oraz przeciwnikami.

Liczba pobrań: 575
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Eric V
Rozmiar: 4.01 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Maze of Turtenhuma to gra logiczna, w której naszym zadaniem jest znalezienie wyjścia z labiryntu. Nie będzie to jednak proste, bowiem naszpikowany jest on licznymi pułapkami oraz przeciwnikami. Na szczęście w korytarzach, od czasu do czasu, znajdziemy także magiczne zwoje, miecze, tarcze czy skarby.

Maze of Turtenhuma pod względem graficznym prezentuje się raczej przeciętnie, niemal archaicznie (niezwykle małe i mało wyraźne obiekty). Gra zdecydowanie jednak nadrabia klimatem, na który składają się odgłosy potworów, muzyka czy stopień trudności labiryntu. Plusem tego tytułu jest także fakt, iż gry tej nie trzeba instalować na dysku twardy. Ponadto, Maze of Turtenhuma nie wykorzystuje dużej ilości zasobów systemowych i jest prosta w obsłudze (w razie jakichkolwiek problemów zawsze można skorzystać z wbudowanej pomocy).

Ocena:
Twoja ocena: