Microsoft IntelliType Pro 7.1 Keyboard Software for Windows (32- 7.1

Microsoft IntelliType Pro 7.1 Keyboard Software for Windows (32- jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Microsoft.

Liczba pobrań: 656
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Microsoft
Rozmiar: 14 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Microsoft IntelliType Pro 7.1 Keyboard Software for Windows (32- to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Microsoft.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Microsoft IntelliType Pro 7.1 Keyboard Software for Windows (32-, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkCentre A30 Access Hotkey Driver 3.3.0.1 czy Asrock H61DEL Bios 1.70. Programiści Microsoft zadbali, by Microsoft IntelliType Pro 7.1 Keyboard Software for Windows (32- były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: