Microtek ArtixScan 1800f Scanner (USB) Driver 1.0.1.1 for XP

Microtek ArtixScan 1800f Scanner (USB) Driver 1.0.1.1 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy MICROTEK.

Liczba pobrań: 322
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MICROTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Microtek ArtixScan 1800f Scanner (USB) Driver 1.0.1.1 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma MICROTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Microtek ArtixScan 1800f Scanner (USB) Driver 1.0.1.1 for XP jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Lenovo ThinkCentre A57 Seagate ST31000340AS HDD (Bootable Disket czy ColorPlus PDF Printer Driver. Aplikacja Microtek ArtixScan 1800f Scanner (USB) Driver 1.0.1.1 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: