Microtek ScanMaker 9800XL (Firewire) Driver 1.0.1.1 for XP

Microtek ScanMaker 9800XL (Firewire) Driver 1.0.1.1 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma MICROTEK.

Liczba pobrań: 387
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MICROTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Microtek ScanMaker 9800XL (Firewire) Driver 1.0.1.1 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki MICROTEK.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ColorPlus PDF Printer Driver i ColorPlus PDF Printer Driver. Aplikacja Microtek ScanMaker 9800XL (Firewire) Driver 1.0.1.1 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: