Skyfire 0.61.0.6746 (Symbian S60 3rd edition)

Wersja przeglądarki na telefony z systemem Symbian S60 3rd edition. Program jest najszybszą i najbardziej funkcjonalną przeglądarką na telefony komórkowe. Pozwala użytkownikowi wyświetlać strony internetowe w pełni - niezależnie czy zbudowane są w oparciu o prosty HTML czy pełną efektów graficznych technologię Flash. Aplikacja jest prosta w obsłudze oraz posiada doskonale skonstruowane narzędzia ułatwiające przeglądanie bogatych w treść stron internetowych na małym ekranie telefonu. Można przybliżać dowolną część witryny, dodawać strony do zakładek oraz przeszukiwać je w poszukiwaniu określonej frazy. Ciekawą funkcją jest możliwość szybkiego wysłania adresu wyświetlanej witryny w krótkiej wiadomości tekstowej SMS.

Liczba pobrań: 477
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Skyfire Labs, Inc
Rozmiar: 1.12 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program jest najszybszą i najbardziej funkcjonalną przeglądarką na telefony komórkowe. Pozwala użytkownikowi wyświetlać strony internetowe w pełni - niezależnie czy zbudowane są w oparciu o prosty HTML czy pełną efektów graficznych technologię Flash. Aplikacja jest prosta w obsłudze oraz posiada doskonale skonstruowane narzędzia ułatwiające przeglądanie bogatych w treść stron internetowych na małym ekranie telefonu. Można przybliżać dowolną część witryny, dodawać strony do zakładek oraz przeszukiwać je w poszukiwaniu określonej frazy. Ciekawą funkcją jest możliwość szybkiego wysłania adresu wyświetlanej witryny w krótkiej wiadomości tekstowej SMS.

Aplikacja jest udostępniana w wersji testowej i wymaga rejestracji - więcej informacji w newsie Skyfire - komórkowy pogromca Opery.

Ocena:
Twoja ocena: