Digital Photographer 2.5.5

Digital Photographer to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Użytkownicy mogą korzystać z Digital Photographer dzięki zaangażowaniu pracowników Imagine Publishing.

Liczba pobrań: 308
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Imagine Publishing
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Digital Photographer to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Narzędzia dla grafików. Digital Photographer zostało stworzone przez firmę Imagine Publishing.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.5.5. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także National Geographic Magazine-International oraz Gazeta Wyborcza.

Ocena:
Twoja ocena: