Project Magazine 2.2

Project Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Project Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Project Interactive Publishing Limited

Liczba pobrań: 326
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Project Interactive Publishing Limited
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Project Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Project Magazine odpowiedzialna jest firma Project Interactive Publishing Limited.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.2. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić BRIEF oraz Ski Mag.

Ocena:
Twoja ocena: