Future Music: Technology and Tutorials for the Modern Music Prod 2.1

Future Music: Technology and Tutorials for the Modern Music Prod to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Future Music: Technology and Tutorials for the Modern Music Prod może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc

Liczba pobrań: 319
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 23 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Future Music: Technology and Tutorials for the Modern Music Prod to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. Future Music: Technology and Tutorials for the Modern Music Prod zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.1. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Bloomberg Businessweek+ oraz Digital Photographer.

Ocena:
Twoja ocena: