Popular Mechanics Magazine 2.2.0

Popular Mechanics Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Popular Mechanics Magazine zostało stworzone przez firmę Hearst Communications, Inc..

Liczba pobrań: 231
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 39 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Popular Mechanics Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Popular Mechanics Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Hearst Communications, Inc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.2.0. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Bloomberg Businessweek+ oraz Cosmopolitan UK.

Ocena:
Twoja ocena: