Classic Rock: The High Voltage Rock'n'Roll Music Magazine 2.1

Classic Rock: The High Voltage Rock'n'Roll Music Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Multimedia. Classic Rock: The High Voltage Rock'n'Roll Music Magazine zostało stworzone przez firmę Future plc.

Liczba pobrań: 246
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 26 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Classic Rock: The High Voltage Rock'n'Roll Music Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Za stworzenie Classic Rock: The High Voltage Rock'n'Roll Music Magazine odpowiedzialna jest firma Future plc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.1. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Vogue oraz DZIECKO - Magazyn dla rodziców.

Ocena:
Twoja ocena: