Good Housekeeping UK 2.5.7

Good Housekeeping UK to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Good Housekeeping UK zostało stworzone przez firmę Hearst Magazines UK.

Liczba pobrań: 475
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Magazines UK
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Good Housekeeping UK to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Good Housekeeping UK powstało w studiu firmy Hearst Magazines UK.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.5.7. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić C MODE oraz Autoweek Mag App.

Ocena:
Twoja ocena: