Business Today Magazine 2.0.1

Business Today Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie Business Today Magazine odpowiedzialna jest firma Magzter Inc..

Liczba pobrań: 329
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Magzter Inc.
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Business Today Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Business Today Magazine zostało stworzone przez firmę Magzter Inc..

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.0.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Harper's Bazaar UK oraz Newsweek for iPad.

Ocena:
Twoja ocena: