Reader's Digest 1.9

Reader's Digest to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Reader's Digest dzięki zaangażowaniu pracowników Reader's Digest Association.

Liczba pobrań: 358
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Reader's Digest Association
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Reader's Digest to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Reader's Digest powstało w studiu firmy Reader's Digest Association.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.9. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić DIE WELT oraz Puls Biznesu+.

Ocena:
Twoja ocena: