VOGUE DE ePAPER 2.5.91

VOGUE DE ePAPER to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie VOGUE DE ePAPER odpowiedzialna jest firma Conde Nast Digital Germany GmbH.

Liczba pobrań: 283
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Conde Nast Digital Germany GmbH
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

VOGUE DE ePAPER to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. VOGUE DE ePAPER powstało w studiu firmy Conde Nast Digital Germany GmbH.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.5.91. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić WIRED Magazine oraz The Economist on iPad (Europe).

Ocena:
Twoja ocena: