Professional Photographer 1.1

Professional Photographer to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Narzędzia dla grafików. Professional Photographer może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Archant Ltd

Liczba pobrań: 437
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Archant Ltd
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Professional Photographer to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Użytkownicy mogą korzystać z Professional Photographer dzięki zaangażowaniu pracowników Archant Ltd.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.1. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Gazeta Bankowa oraz DIE WELT.

Ocena:
Twoja ocena: