ELLE Décoration Mag 1.2.2

ELLE Décoration Mag to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Za stworzenie ELLE Décoration Mag odpowiedzialna jest firma Lagardere Active Digital.

Liczba pobrań: 300
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Lagardere Active Digital
Rozmiar: 23 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ELLE Décoration Mag to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. ELLE Décoration Mag to aplikacja wprowadzona na rynek przez Lagardere Active Digital

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.2.2. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Vogue oraz Digital Photographer.

Ocena:
Twoja ocena: