Stuff Magazine 1.1.1

Stuff Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Stuff Magazine odpowiedzialna jest firma Haymarket.

Liczba pobrań: 260
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Haymarket
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Stuff Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Stuff Magazine zostało stworzone przez firmę Haymarket.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.1.1. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić House & Home oraz Digital Photographer.

Ocena:
Twoja ocena: