Play: The Best Playstation Magazine 2.5.5

Play: The Best Playstation Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Za stworzenie Play: The Best Playstation Magazine odpowiedzialna jest firma Imagine Publishing.

Liczba pobrań: 361
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Imagine Publishing
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Play: The Best Playstation Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Play: The Best Playstation Magazine powstało w studiu firmy Imagine Publishing.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.5 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić V Magazine for iPad oraz Filmradar.

Ocena:
Twoja ocena: