WIZZ Mag 2.5.4

WIZZ Mag to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Nawigacja GPS. WIZZ Mag może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Ink

Liczba pobrań: 399
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Ink
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

WIZZ Mag to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. WIZZ Mag zostało stworzone przez firmę Ink.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.5.4. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Cosmopolitan UK oraz Business Today Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: