MacWorld magasin 2.7.0

MacWorld magasin to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. MacWorld magasin zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio IDG.

Liczba pobrań: 204
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
IDG
Rozmiar: 12 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MacWorld magasin to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z MacWorld magasin dzięki zaangażowaniu pracowników IDG.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.7.0 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) oraz Top Gear Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: