Cosmopolitan Magazine 2.2.1

Cosmopolitan Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Cosmopolitan Magazine zostało stworzone przez firmę Hearst Communications, Inc..

Liczba pobrań: 334
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Cosmopolitan Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Cosmopolitan Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Hearst Communications, Inc.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.2.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić AUTO BILD oraz Auto Express Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: