Company Magazine UK 2.5.7

Company Magazine UK to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Company Magazine UK zostało stworzone przez firmę Hearst Magazines UK.

Liczba pobrań: 308
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Magazines UK
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Company Magazine UK to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Company Magazine UK odpowiedzialna jest firma Hearst Magazines UK.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.7 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Classic Ford: the car magazine for Ford fans oraz Popular Photography+.

Ocena:
Twoja ocena: