Newsweek PL 2.0.2

Newsweek PL to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Newsweek PL odpowiedzialna jest firma Axel Springer Polska.

Liczba pobrań: 372
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Axel Springer Polska
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Newsweek PL to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Newsweek PL zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Axel Springer Polska.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.0.2. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić V Man for iPad oraz Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa.

Ocena:
Twoja ocena: