Konsolowiec 1.0

Konsolowiec to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Konsolowiec odpowiedzialna jest firma Magazyn Konsolowiec.

Liczba pobrań: 440
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Magazyn Konsolowiec
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Konsolowiec to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Konsolowiec to aplikacja wprowadzona na rynek przez Magazyn Konsolowiec

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.0. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Business Today Magazine oraz Seventeen Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: