WIRED Magazine (UK) 2.9.0.22.63646

WIRED Magazine (UK) to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. WIRED Magazine (UK) może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Condé Nast Digital Britain

Liczba pobrań: 485
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Condé Nast Digital Britain
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

WIRED Magazine (UK) to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Za stworzenie WIRED Magazine (UK) odpowiedzialna jest firma Condé Nast Digital Britain.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.9.0.22.63646. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić NYTimes oraz MAGAZYN FILM.

Ocena:
Twoja ocena: