British Journal of Photography 2.0

British Journal of Photography to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Narzędzia dla grafików. British Journal of Photography to aplikacja wprowadzona na rynek przez Incisive Media

Liczba pobrań: 477
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Incisive Media
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

British Journal of Photography to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. British Journal of Photography powstało w studiu firmy Incisive Media.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.0. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Trends - Design ideas and inspiration oraz The Telegraph for iPad.

Ocena:
Twoja ocena: