Whisky Magazine 6.1

Whisky Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Whisky Magazine powstało w studiu firmy Exact Editions Ltd.

Liczba pobrań: 581
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Exact Editions Ltd
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Whisky Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Użytkownicy mogą korzystać z Whisky Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Exact Editions Ltd.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 6.1 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić TRVL oraz Runner's World UK.

Ocena:
Twoja ocena: